9 myśli na temat “Dwutlenek węgla to samo zdrowie!

 1. Trzeba przypomnieć entuzjastom eksperymentowania na żywym organizmie świata, jakie bywają skutki uboczne…

 2. Czy klimat się ociepla, czy oziębia – klimatolodzy zdania różne wypowiadają, część z nich stwierdza, że nie wiadomo. Wszak to zależy od tego, w jakim okresie się porównuje. W jednym zgodność spora jest między znawcami – ludzki wpływ na to jest niewielki. Pierwszorzędne znaczenie ma aktywność słoneczna, w drugiej kolejności zmiany w oceanach, w trzeciej w lądowej biosferze, a ludzie na szarym końcu. Historia Polski nawet notowała znacznie cieplejsze okresy niż teraz, więc nie ma co panikować, ani poddawać się globalnym podatkom klimatycznym, które raczej wyłudzeniom i wybranym korporacjom służą niż ochronie środowiska. A o środowisko dbać trzeba, mniej śmieci produkować, więcej z nich odzyskiwać, wspierać mniej szkodliwe technologie. W energetyce dwoma głównymi dla środowiska zagrożeniami są elektrownie atomowe i spalarnie śmieci komunalnych, a właśnie te dwie są najbardziej przez jaśnie oświeconych rządzących nachalnie w Polsce popierane.

 3. Czy szacowny gospodarz się nie obrazi, jeśli skorzystam z jego pośrednictwa, by przesłać astralne pozdrowienia dla Astromariana? Nie mogę u niego, bo mnie zbanował. Najpierw Astromaria mnie zbanowała, a teraz Astromarian. Nie mają ludziska za grosz dystansu. Wiem, że nie wolno z astrologii i horoskopów żartować, ale czasem mnie ponosi taki mój racjonalizm i cosik się wymsknie…

  Ale do rzeczy: Astromarianie i ty Sabo, nie idźcie tą drogą!
  Ups, to nie z tej kartki… Jeszcze raz:
  Astromarianie,
  szczodry dawco banów, życzę ci wiele poczucia humoru, w prowadzeniu blogu satyrycznego bez tego ani rusz…

 4. Jeśli brać Twoje notki za satyrę to za dużo w nich treści. Jeśli chodzi o Twój
  racjonalizm to go nie masz… niestety. Chcesz uruchomić shitstorm? prędzej dostaniesz bana bo nudzisz. Co do mojego komcia na astromarianie, to dziękuję, że poprawiłeś moją literówkę. Taki błąd w porównaniu z Twoimi chmurami soczewkowymi zapowiadającymi trzęsienia ziemi to wręcz mróweczka przy słoniu. Idź się doucz, idź do jakiegoś profesora jak Cię książki ranią i porozmawiaj. Tylko nie z historykiem o klimacie ani z klimatologiem o historii, bo znowu będziesz sypał „mądrościami” jak z rękawa. W dodatku jeśli chcesz zagaić to odnoś się przynajmniej do tematu, nie spamuj linkami to Twojego wątpliwie wartościowego bloga.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s